Головна  →  Героям Слава!

Вічна Слава Героям Голосіївщини!

 

 

БОЙКО  ВІТАЛІЙ  ВАСИЛЬОВИЧ

 Рядовий  військової  частини  ПП В0624  24-го батальйону  територіальної оборони  «Айдар»

 41 рік

 Бойко  Віталій Васильович  народився 24.07.1973 року у місті Києві, мешкав у Голосіївському районі, навчався у еколого-природничому ліцеї № 116, згодом працював водієм корпорації «УКРІНМАШ».

 Віталій Бойко – активний учасник  Революції  гідності  на Майдані Незалежності. З перших днів брав участь у проведенні антитерористичної операції на сході України.

27.07.2014  героїчно загинув під час проведення військової операції в Луганській області. 

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно)

 

 

БРОЖКО ВОЛОДИМИР СЕРГІЙОВИЧ

Солдат 8-го окремого полку спеціального призначення
ГУР МО, 
служив за контрактом

26 років

Брожко Володимир Сергійович народився 3 лютого 1989 р. в Києві.

Служив у  8-му  окремому  полку спеціального  призначення  Головного управління  розвідки  Міністерства  оборони  України  на  контрактній  основі.

07.07.2015 помер у лікарні м. Щастя від поранень отриманих під  час  виконання  бойового завдання. Військовий «КамАЗ», на якому Володимир Брожко разом  з  іншими  військовослужбовцями  контролювали ділянку вздовж річки Сіверський Донецьк, було обстріляно з автоматів і гранатометів поблизу с.Лопаскине Новоайдарського району Луганської обл.

 

 

 

ГОЛОТА  ВОЛОДИМИР МИХАЙЛОВИЧ

Рядовий  військовослужбовець

В/Ч П/П В 4673

30 років

Голота Володимир Михайлович народився 06.01.1985, мешкав у Голосіївському районі міста Києва.

З  23 вересня 2014 року був залучений до виконання військового обов’язку  в зоні антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях.

25.01.2015  героїчно  загинув  під час штурмових дій  в районі с.Новогригорівка Донецької області, поблизу міста Дебальцеве. 

 За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно)

   

 

ДІДУШКО  ОЛЕГ  АНАТОЛІЙОВИЧ

Боєць військової частини 3002  Національної гвардії України

43 роки

Дідушко Олег Анатолійович народився 17 березня 1972 року, мешкав у Голосіївському районі м. Києва, був членом громадської організації «Права Громади».

Починаючи з серпня  2014 року, проходив службу по мобілізації в зоні антитерористичної операції на сході України. Поблизу міста Дебальцеве  Донецької області під час обстрілу  з установки БМ-21 «Град» отримав поранення, несумісні з життям.

 07.02.2015  героїчно загинув від смертельних поранень, отриманих  під час виконання бойового завдання.

За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, нагороджений ордером «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) 

 

 

 

ДМИТРІВ СВЯТОСЛАВ СЕРГІЙОВИЧ

Військовослужбовець  військової  частини П/П В 1252

 23 роки

Дмитрів Святослав Сергійович народився 10 грудня 1992 року.

Мешкав у Голосіївському районі міста Києва.

Святослав Дмитрів був призваний по мобілізації об’єднаним Печерсько-Голосіївським військовим комісаріатом та з 19.10.2014 року брав участь в антитерористичній операції на сході України.

 31.01.2015  загинув  від  смертельних поранень, отриманих внаслідок військових дій біля села Катер Донецької області. 

За особисту мужність і високий професіонализм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «Данила Галицького» (посмертно).

 

   

 ЕФІМЕНКО  ВАСИЛЬ  ВІКТОРОВИЧ

( «БІЗОН» )

Старший сержант резерву, командир відділення 2-го батальйону спецпризначення «Донбас» Національної гвардії України

43 роки

Єфіменко Василь Вікторович народився в Красноярському краї (Росія), проживав у Голосіївському районі міста Києва.

З перших днів брав участь у проведенні антитерористичної операції. На підступах до м.Горлівка група бійців резервного батальйону спецпризначення «Донбас» виконувала службово-бойове завдання. Внаслідок нападу та обстрілу терористами осколкові вогнепальні поранення отримали 4 бійці підрозділу, серед них – командир відділення Василь Єфіменко.

 15.07.2014  помер від важких поранень по дорозі до Артемівської міської  лікарні.

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

 

 

ЗЕЛЕНСЬКИЙ ЄВГЕНІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

Старший лейтенант, командир спецгрупи 8-го окремого полку спецпризначення оперативного командування «Північ»
Сухопутних військ Укріїни

23 роки

Зеленський Євгеній Олександровичнародився у м.Потсдам (Німеччина).

У 2012 р. закінчив Академію сухопутних військ ім.П.Сагайдачного, мешкав у Голосіївському районі.

17 червня поблизу м.Щастя Луганської області спецгрупа під командуванням Зеленського при виконанні завдання потрапила в засідку. Під шаленим вогнем з протитанкового реактивного гранатомету (РГТ) старший лейтенант Зеленський прикривав бійців. Група відбила напад, проте командир отримав тяжкі поранення.

24.06.2014   помер у реанімаційному відділенні Центрального військового клінічного госпіталю.

 За героїзм і самопожертву, виявлені у захисті територіальної цілісності Української держави, вірність військовій присязі, присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» (посмертно).

 

 

КОБЧЕНКО ОЛЕГ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

31 рік

Кобченко Олег Олександрович народився 18 лютого 1983 року, проживав у Голосіївському районі міста Києва.

Був призваний по мобілізації об’єднаним Печерсько-Голосіївським військовим комісаріатом  20.06.2014 року  для участі в антитерористичній операції на сході України.

16.02.2015  Олег Кобченко  загинув  під  час  артобстрілу під містом Дебальцеве Донецької області.

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, нагороджений орденом «За мужність»
ІІІ ступеня (посмертно)

 

  

 

ЛЕВИЦЬКИЙ В"ЯЧЕСЛАВ МИКОЛАЙОВИЧ

Солдат-кулеметник першої механізованої роти 3-го механізованого взводу військової частини 
польова пошта В2830 (93 омбр)

 37 років

В’ячеслав Миколайович Левицький народився у 1977 році, мешкав у Голосіївському районі.

 Був призваний по мобілізації Шевченківським районним у місті Києві військовим  комісаріатом  16.08.2014 року  для участі в антитерористичній операції на сході України.

 14.11.2014  загинув від смертельних поранень внаслідок обстрілу під час бойових дій в районі села Піски Донецької області. Самотніми  залишились мати,  дружина і двоє дітей – Дмитро та Анастасія.

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) 

 

ЛУЖЕВСЬКИЙ РУСЛАН МИХАЙЛОВИЧ

Майор Служби безпеки України, співробітник інструкторського відділу спецпідрозділу «Альфа»

38 років

 Лужевський Руслан Михайлович народився у с.Волошинівка Київської області, мешкав у Голосіївському районі м.Києва.

Служив у повітряно-десантних військах, закінчив Академію СБУ, майстер спорту з рукопашного бою та кульової стрільби.

 05.05.2014 загинув при виконанні військового обов’язку під м.Слов'янськ Донецької області. Cамотніми залишилася дружина та двоє синів.

  За особисту відвагу й самовіддані дії під час захисту суверенітету України, нагороджений нагрудним знаком «За відвагу» (посмертно)

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі та незламність духу,  нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (посмертно)

  За виняткову  мужність,  героїзм і самопожертву, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності Української держави, вірність військовій присязі, присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена "Золота Зірка" (посмертно)

 

 

МОГИЛКО  КОСТЯНТИН  ВІКТОРОВИЧ

Підполковник, командир екіпажу літака-розвідника, командир військової розвідувальної ескадрильї «Блакитна стежа» 15-ї окремої бригади транспортної авіації  Повітряних Сил Збройних Сил України

 36 років

Могилко Костянтин Вікторович народився у м.Вінниця. Військову службу проходив у Львові, згодом у Борисполі. Мешкав у Голосіївському районі міста Києва.

Костянтин Могилкоздійснював спостережний політ у зоні АТО. В районі м.Слов’янськ літак було збито терористами. Незважаючи на смертельну небезпеку, втрачаючи дорогоцінні секунди, протягом яких було можливо врятуватися, ціною власного життя екіпаж відвів ушкоджений літак від міста, щоб не допустити жертв серед мирного населення.

06.06.2014  героїчно загинув при виконанні військового обов’язку.

 За виняткову мужність і героїзм, незламність духу у боротьбі за незалежну Українську державу, вірність військовій присязі, присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка»  (посмертно)

 

 

ПОЛОНСЬКИЙ ВІТАЛІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ

 Старший солдат, стрілець-помічник гранатометника 2 мотопіхотного відділення 3 взводу 3 мотопіхотної роти В/Ч П/П В 2277

(позивний «Аполон»)

29 років

 Полонський Віталій Анатолійович народився 18 березня 1985 року, мешкав у Голосіївському районі міста Києва.

З  15 червня 2014 року був включений до складу сил та засобів залучених  до антитерористичної  операції  на сході України.

30.11.2014  загинув  виконуючи  обов’язки військової служби  поблизу  блокпосту біля селища Дмитрівка Луганської області.

 

 

 

ПУШНЯК  ПАВЛО  АНАТОЛІЙОВИЧ

Старший сержант 72-ї окремої механізованої бригади

36 років

Пушняк Павло Анатолійович народився у м. Богуслав Київської області, мешкав у Голосіївському районі міста Києва.  

Представник штабу Національного спротиву Богуславщини. Був призваний по мобілізації Миронівсько-Богуславським об’єднаним районним військовим комісаріатом для участі в антитерористичній операції. Служив у 3-у реактивному артилерійському взводі 2-ї реактивної артилерійської  батареї реактивного артилерійського дивізіону 72-ї окремої механізованої бригади.

06.08.2014  героїчно загинув в бою під  час  артилерійського  обстрілу  поблизу с.Дякове Луганської області.

 За особисту мужність і  героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності Української держави, вірність військовій присязі, нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно)

   

 

СУХЕНКО  МАКСИМ  ВОЛОДИМИРОВИЧ

 Боєць добровольчого батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Миротворець»

(позивний «Трассер»)

33 роки

Сухенко  Максим Володимирович  народився  у 1981 році  у місті Києві, був підприємцем.

У травні 2014 р. записався добровольцем до батальйону  "Миротворець", в зоні антитерористичної операції  перебував з 11 липня 2014 року.

29.08.2014  помер від смертельних поранень, отриманих підчас виходу з оточення поблизу міста  Іловайськ Донецької області.

Самотніми залишились дружина і  дві доньки, 8  та 10 років.

 За особисту мужність і  високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, нагороджений  орденом  «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно)

 

 

ЧЕРНЕНКО  АНДРІЙ  МИКОЛАЙОВИЧ

Герой Небесної Сотні 

35 років

Черненко Андрій Миколайович народився у селі Слободо-Петрівка Гребінківського району Полтавської області.

У 2002 році переїхав до Києва, де закінчив Національний транспортний університет. Працював автоелектриком на станції технічного обслуговування.  Мешкав у Голосіївському районі міста Києва.

Андрій Черненко – активний учасник Революції гідності на Майдані Незалежності.

18.02.2014  героїчно загинув  від  смертельного  поранення  у  груди снайперською кулею.

За громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння українському народу, виявлені під час Революції гідності,  присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» (посмертно)

 

 

ЯЦЕНКО ЮРІЙ ПЕТРОВИЧ

Рядовий  стрілець 25-го батальйону територіальної оборони "Київська Русь"

37 років

Яценко Юрій Петрович народився 23 липня 1977 року, проживав у Голосіївському районі міста Києва.

25.08.2014  Юрій  Яценко  героїчно  загинув  під  час  обстрілу колони батальйону в районі селища Комісарівка Перевальського району  Луганської області.

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, нагороджений  орденом «За мужність» III ступеня (посмертно)

 

 

 

 

 
Пам’ятаємо тих, хто воював та загинув за єдину Україну!
Низький уклін, світла пам'ять, вічна слава
 героям незалежності України!

 

 

Версiя для друку

 

 Повідомлення територіальних органів міністерств та відомств

 

    

Звернення громадян