Головна  →  Анонси  →  4 грудня 2017

6-15 грудня гімназія №59 імені О. М. Бойченка м.Києва святкуватиме свій 100-річний ювілей

Гімназія №59 імені О. М. Бойченка міста Києва

        6-15 грудня 2017 року гімназія святкуватиме свій 100-річний  ювілей:

 

6 грудня – день учасників проекту «Сто добрих справ до 100-річчя гімназії».  Зустріч з учасниками проекту. День квестів для учнів 9-11 класів.

7 грудня – день випусників-школи гімназії. Вечір зустрічі випусників.  День квестів для учнів 1-2 та 7-8 класів.

8 грудня – день педагогічних працівників школи-гімназії, ветеранів праці. Святкова зустріч колег.  День квестів для учнів 3-4 класів.

11 грудня – день гімназійних династій. Святкове зібрання членів гімназійних династій. День квестів для учнів 5-6 класів.

12 грудня – день дитинства.

13 грудня – день гурткових колективів.

14 грудня –гімназія – європейська держава. День іноземних мов у гімназії. День досягнень: оновлення Дошки Пошани.

15 грудня – 100-річчя школи-гімназії.

Рік заснування -1917     

Профілі навчання: математичний, англійська мова

     У колективі гімназії працює 76 учителів. Поміж працівників гімназії – 4 кандидати наук, 22 учителі-методисти, 17 відмінників освіти України.

     Головні виміри якості освіти у гімназії: академічна бездоганність викладання; використання інноваційних технологій; самореалізація всіх і кожного; збагачення духовного потенціалу; відродження кращих надбань українського народу, його культурних та національних традицій

    Наші учні мають  можливість: вивчати дві іноземні мови та проходити мовну практику в Німеччині; поглиблювати свої знання з математики, астрономії, заглиблюватися у STEM-освіту  та спостерігати за планетами сонячної системи в потужний телескоп; працювати з провідними математиками та біологами країни, брати участь у  конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН; публікувати творчі доробки в міських літературних збірках; відвідувати гуртки, спортивні секції.

    Очолює навчальний заклад заслужений учитель України Антоненко Тетяна Стефанівна.

     Інноваційний освітній простір гімназії визначає креативна освіта, що базується на особистісно зорієнтованому навчанні.  У 2017 році розпочато  дослідно-експериментальну роботу Всеукраїнського рівня за темою «Дидактично-методичне і навчальне забезпечення реалізації концептуальних засад реформування початкової загальної освіти» (2017-2020 роки) («На крилах успіху»).

       Гімназія є організатором Всеукраїнських конференцій, зокрема І та ІІ Всеукраїнської конференції любителів метеорної астрономії. Учні гімназії –  учасники наукових конфе-ренцій та  телемостів.

    Більше 20 років підтримуються дружні стосунки з навчальними закладами України та інших держав: гімназією Альтенхольц (Німеччина), теоретичним  ліцеєм №5 міста Кишинева (Молдова).

     З метою розвитку професійних компетентностей, творчої ініціативи педагогічні працівники гімназії беруть участь  у експериментах «Розвиток життєвої компетентності учнів в інноваційному освітньому просторі гімназії» (2017-2022 роки) та «Шкільна електронна бібліотека «ШБІЦ-інфо», постійно підвищують фаховий рівень, беруть участь у семінарах, вебінарах, мають змогу проходити мовну практику у Німеччині.

     Співпрацюємо: з профільними НДІ та 10 вищими навчальними закладами; Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді; міжнародною освітньою групою Pearson Education (Великобританія)

     Половина від загальної кількості гімназистів, які навчаються у 7-11 класах,  – призери міських та районних етапів конкурсу-захисту     науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, Всеукраїнських предметних олімпіад та конкурсів.

 

03028,  м. Київ, вул. Велика Китаївська, 85

тел.: 525-21-38, 525-15-72,  525-30-72;  факс: 525-21-38, 525-53-30

е-mail: gymnasium59@ukr.net

www.gymnasium59.org.ua

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Новини Центру надання адмін. послуг