КМДА Київська міська державна адміністрація


30 листопада 2017

Зпрошуємо молодь 4-9 грудня на форум «Правоосвіта для школярів»

4-9 грудня в Києві відбуватиметься тиждень права, організований Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України.Київський молодіжний центр не оминув цю подію та приєднався до організації форуму 6 грудня, який буде корисним і для школярів 13-17 років.

 

6 грудня о 16:00 Київський молодіжний центр запрошує учнів 7-11 класів в колонну залу Київської міської державної адміністрації (м. Київ, вул. Хрещатик 36) на форум з приводу Всеукраїнського тижня права.

 Протягом усього форуму різні міністерства та адвокатські об'єднання забезпечать відвідувачів безоплатною правовою допомогою під час виставки-форуму «Правники-суспільству». Відкривати форум будуть Віталій Кличко (Київській міський голова, Голова Київської міської державної адміністрації), Гія Гецадзе (заступник Міністра юстиції України) та інші.

 Київський молодіжний центр в рамках форуму організовує показ відеофільмів із прав дітей, який відбудеться 6 грудня о 16:00. Також школярі зможуть прийняти участь в інтерактиві «Знай свої права» та подивитися мультфільм «Я і поліція».

 Всі ці активності допоможуть школярам краще ознайомитись зі своїми правами та підвищити обізнаність у сфері юридичних наук. Чекаємо всіх бажаючих учнів 7-11 класів, щоб разом дізнатися про свої права і як їх правильно захищати. 

Попередня реєстрація за посиланням:goo.gl/TM3RLx

 При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.