Головна  →  Новини  →  12 жовтня 2017

У Голосієві відзначили День захисника України

У Голосієві відзначили День захисника України

14 жовтня - День захисника України. Свято відзначається саме в день Покрови Пресвятої Богородиці та у День Українського козацтва. Цього дня Україна вшановує своїх оборонців та визволителів Другої світової війни, ветеранів-афганців, воїнів-інтернаціоналістів, тих, хто присвятив своє життя військовій службі, волонтерів та усіх людей доброї волі, які допомагають армії, а також тих героїчних українців, які нині зі зброєю в руках захищають Східний кордон нашої держави, які охороняють спокій і мир українського народу та державні кордони у небі, на землі і морі.

Сьогодні, 12 жовтня, з нагоди свята в Голосіївській райдержадміністрації відбулись урочистості за участю керівництва райдержадміністрації. ФОТОЗВІТ

На захід були запрошені учасники Антитерористичної операції на Сході України та члени їх сімей, волонтери, родини загиблих в АТО, представники ветеранських організацій району, курсанти і офіцери Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, військовослужбовці Головного військово-медичного клінічного центру Державної прикордонної служби України, особовий склад Голосіївського районного у місті Києві військового комісаріату, службовці Голосіївського управління поліції Головного управління Національної поліції у м.Києві.

З вітальним словом до присутніх звернулися голова Голосіївської райдержадміністрації Наталія Бондар та за зразкове виконання службових обов’язків, активну громадянську позицію, високий професіоналізм та з нагоди Дня захисника України вручила Подяки голови Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували відвагу, силу духу і стійкість загиблих героїв.

По-справжньому святковий настрій всім запрошеним подарували учасники Київського академічного муніципального естрадно-духового оркестру.

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Новини Центру надання адмін. послуг