Головна  →  Анонси  →  11 жовтня 2017

19 жовтня о 18.00 відбудеться громадське обговорення проекту ДПТ в межах просп.Науки та вул.Ягідної

19 жовтня о 18.00 у великій залі Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Голосіївський, 42, 3 поверх) відбудеться громадське обговорення проекту Детального плану території в межах просп. Науки та вул. Ягідної.

Голова Голосіївської райдержадміністрації Наталія Бондар запросила на обговорення головного архітектора Голосіївського району Олексія Титаренка, представники департаментів  КМДА та структурних підрозділів Голосіївської РДА, які працюють у сфері будівництва, архітектури та землевпорядкування.

З експозицією проекту Детального плану території в межах просп. Науки та вул. Ягідної у Голосіївському районі м. Києва можна ознайомитись в приміщенні Голосіївської державної адміністрації по просп. Голосіївський, 42, або за посиланням /news/7950.html.

Запрошуємо усіх голосіївців долучитись до обговорення ДПТ та надати свої пропозиції щодо покращення інфраструктури зазначеної ділянки.

Пропозиції та зауваження до Проекту можна записати у журналі "Реєстрація пропозицій та зауважень громадян до Проекту" (просп. Голосіївський, 42, кімн.409) або надіслати у письмовому вигляді до Департаменту містобудування та архітектури за адресою: 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 32  до 07.11.2017 включно.

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Новини Центру надання адмін. послуг