Головна  →  Новини  →  13 вересня 2017

Відбулась зустріч Наталії Бондар з мешканцями будинку 12 по вулиці Бурмистенка

13 вересня в  Голосіївської райдержадміністрації відбулася зустріч голови районної адміністрації Наталії Бондар з мешканцями житлового будинку  12 по вул. Бурмистенка, який був пошкоджений вибухом у липні поточного року. На захід були запрошені керівники структурних підрозділів райдержадміністрації – члени Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації, яка сталася через вибух в житловому будинку за адресою вул. Бурмистенка, 12.

 

Голова Голосіївської райдержадміністрації  Наталія Бондар доповіла присутнім про роботу, яка була виконана районною владою, в межах компетенції,  та подальші дії  райдержадміністрації, у тому числі районних комунальних підприємств. Зокрема, з 14 вересня в 2 під’їзді  будинку 12 по вул. Бурмистенка, 12 розпочнуться ремонтні роботи з укріплення пошкоджених перекриттів. 

Під час зустрічі багато питань було задано мешканцями директору  КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Голосіївського району м. Києва» Н.Латанюк та директору  КП «Голосієвобудінвест» О.Коцюбі, серед яких: вивіз сміття, що утворився внаслідок вибуху, послідовність ремонтних робіт,  відновлення балконів та балконних вікон, нарахування за комунальні послуги, обстеження даху будинку тощо.

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Новини Центру надання адмін. послуг