Головна  →  Анонси  →  18 серпня 2017

Запрошуємо 22 серпня о 15.00 на громадське обговорення проекту ДПТ в межах вул.Васильківська та просп.Голосіївський

 22 серпня о 15.00 у великій залі Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Голосіївський, 42, 3 поверх) відбудеться громадське обговорення проекту Детального плану території  в межах вул. Васильківська та просп. Голосіївський (просп.40-річчя Жовтня).

Голова Голосіївської райдержадміністрації Наталія Бондар запросила на обговорення головного архітектора Голосіївського району Олексія Титаренка, представники департаментів  КМДА та структурних підрозділів Голосіївської РДА, які працюють у сфері будівництва, архітектури та землевпорядкування.

 З експозицією проекту Детального плану території в межах вул. Васильківська, просп. Голосіївський (просп.40-річчя Жовтня) у Голосіївському районі м. Києва можна ознайомитись в приміщенні Голосіївської державної адміністрації по просп. Голосіївський, 42, або за посиланням /news/7637.html.

Запрошуємо усіх голосіївців долучитись до обговорення ДПТ та надати свої пропозиції щодо покращення інфраструктури зазначеної ділянки.

 Пропозиції та зауваження до Проекту можна записати у журналі "Реєстрація пропозицій та зауважень громадян до Проекту" (просп. Голосіївський, 42, кімн.409) або надіслати у письмовому вигляді до Департаменту містобудування та архітектури за адресою: 01001, м. Київ. вул. Хрещатик, 32  до 31.08.2017

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Новини Центру надання адмін. послуг