Головна  →  Оголошення  →  11 серпня 2017

Офіційна інформація для мешканців будинку по вул.Бурмистенка, 12, які постраждали внаслідок надзвичайної ситуації

До уваги голосіївців, які проживали у будинку по вул.Бурмистенка, 12  та постраждали внаслідок вибуху, Голосіївська районна в місті Києві державна адміністрація надає офіційну інформацію на найбільш актуальні та поширені серед мешканців питання:

-  Як довго мешканці будинку, яких було переселено у тимчасове житло, зможуть там проживати?

Мешканці, яких було  переселено до житла з резервного фонду, проживатимуть там до того часу, поки їх житло не буде реконструйовано/відремонтовано. Наразі розроблено проект посилення стін та встановлення перегородок у зруйнованих приміщеннях, після розбору завалів  можна буде почати відновлення зруйнованих стін та перекриттів. 

 -  Чи необхідно мешканцям сплачувати за тимчасове житло?

Ні, всі витрати за оренду чи житлово-комунальні послуги за проживання у тимчасових помешканнях оплачуватиме КМДА з резервного бюджетного фонду.

 -  Коли до будинку буде підключено до газопостачання?

Систему газопостачання у будинку було відключено у зв’язку з її повною перевіркою ПАТ «Київгаз». На вимогу ПАТ «Київгаз» КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Голосіївського району м.Києва» замовила обстеження вентиляційних каналів будинку в спеціалізованій організації ПП «Овен». Станом на 11.08.2017 представники ПП «Овен» не отримали доступ до 30 квартир у зазначеному будинку для обстеження та складання актів технічного огляду вентиляційних каналів. Лише після обстеження усіх квартир у 1, 3 та 4 під’їзді та складання відповідних актів, які будуть передані до ПАТ «Київенерго», можна буде відновити газопостачання у будинку.

 -  Коли буде підключено гарячу воду до будинку?

Відновлення гарячого водопостачання можливе лише після розбору пошкоджених конструкцій будинку та проведення робіт з його укріплення у зв’язку з тим, що центральний трубопровід гарячого водопостачання проходить через підвальне приміщення, яке частково ушкоджено утвореними завалами.

-   Коли будуть підключені ліфти у будинку?

Станом на 11.08.2017 КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Голосіївського району м.Києва» укладено договір зі спеціалізованою організацією ПП «Укрпромзварліфт» на проведення експертного обстеження технічного стану ліфтів у 1, 3 та 4 під’їздах будинку. Експертне обстеження зазначених ліфтів з висновками щодо можливості їх подальшої експлуатації планується завершити до 01.09.2017. Після отримання позитивних висновків від експертів буде прийнято рішення про підключення ліфтів.

-  Чи охороняється наразі будинок від крадіжок?

Так, відсьогодні щодня з 20:00 до 08:00 біля будинку чергуватиме поліцейський патруль у складі 2 осіб. З 08:00 до 20:00 біля будинку чергуватимуть працівники Голосіївської РДА відповідно до встановленого графіка.

 

Прохання до мешканців обох будинків – у разі виникнення будь-яких питань звертайтесь до офіційних осіб Голосіївської РДА, які можуть вам надати кваліфіковану та достовірну відповідь! Не розповсюджуйте недостовірну і непідтверджену з офіційних джерел інформацію, не сприяйте поширенню чуток!

Перейти до спискуВерсiя для друку