Головна  →  Оголошення  →  2 серпня 2017

Інститут політико-правових та релігійних досліджень організовує тиждень права з нагоди відзначення 26-ї річниці незалежності України

З 14 по 19 серпня 2017 року заплановано проведення правоосвітніх заходів та надання професійної безоплатної первинної правової допомоги з питань реалізації і захисту прав людини.

Початок: 14 серпня 2017 року о 10 годині.

Захід буде проведено у місті Києві, Київській, Донецькій та Дніпропетровській областях.

Надання професійної безоплатної правової допомоги здійснюватиметься:

У місті Києві та Київській області – юристами Юридичної компанії «АЮР КОНСАЛТИНГ» спільно з представниками Інституту політико-правових та релігійних досліджень.
Запис на консультацію за тел.050-352-96-56, 067-538-97-98 або шляхом направлення е-листа на адресу: aur.consalt@gmail.com вказавши у темі «Тиждень права до Дня незалежності України».

Координатор заходу:
Герасименко Олександр Олександрович – Президент Інституту політико-правових та релігійних досліджень, член Координаційної Ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України.
е-mail: institute2014@ukr.net

Детальніше за посиланням: https://www.facebook.com/institute2015/

Партнери заходу: Координаційна Рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України; Донецький юридичний інститут МВС України; Перший Криворізький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги; Юридична компанія «АЮР КОНСАЛТИНГ»; «K-project center»; Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення.

Місія «Тижня права» – утвердження поваги до права та довіри до правників як правової традиції в українському суспільстві.

Ми раді допомогти у вирішенні будь-яких питань при реалізації та захисті Ваших прав!
Утверджуємо повагу до права через довіру до правників

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Новини Центру надання адмін. послуг