Головна  →  Анонси  →  10 травня 2017

20 та 21 травня на території мототреку «Пирогово» відбудуться щорічні спортивні забіги з перешкодами «Гонка нації»

20 та 21 травня 2017 року з 9.00 до 17.00 на території мототреку «Пирогово» з метою популяризації та пропаганди здорового способу життя, а також розвитку масового спорту в Україні відбудуться щорічні спортивні забіги з перешкодами «Гонка нації».

Забіги відбуваються на спеціальних трасах, до створення яких залучено професійних спортсменів та керівників елітних спецпідрозділів МО, СБУ та МВС. В рамках змагань, вивчено досвід інших країн, де проходять схожі змагання, такі як SPARTAN RACE (США), TOUGH MUDDER (США), SUPER HERO (США), MUD RUN (США), THE COLOR RUN (США), TRU GRIT (Австралія), участь в яких приймають мільйони учасників.

Формуючи дистанцію та перешкоди, беручи до уваги місцевість та погодні умови під час проведення забігів, кількість учасників, можливе збільшення відстані та кількості перешкод. Які саме перешкоди та черговість їх розміщення не анонсується.

Ви можете обирати рівень складності забігу серед трьох напрямків:

1) «Забіг Сили» 5 км + 20 перешкод;

2) «Забіг Волі» 10 км + 25 перешкод;

3) «Забіг Духу» 20 км + 30 перешкод.

Вони в свою чергу поділяються на:

Забіг «ELITE» – приймають участь найбільш підготовленні, як  фізично, так і за станом здоров’я, чоловіки та жінки. Переможці отримують грошовий приз та безкоштовну участь в наступних забігах.

Забіг «TEAM» – кількість учасників 5 осіб. Результат зараховується тільки по останньому фінішуючому учаснику команди!

Забіг «STANDART» — приймають участь всі бажаючі, які досягли 18 років та за станом фізичної підготовки та здоров’я здатні подолати Забіг.

Перешкоди кожного спортивного забігу пов’язані з водою, болотом, холодом, висотою, вогнем та фізичними навантаженнями. Цей перелік не є вичерпним.

При неспроможності подолати перешкоду з першого разу Вам не надається можливість спробувати ще раз, продовжити проходження дистанції Ви можете тільки після виконання 30 штрафних бурпі. За правильністю і кількістю виконання бурпі слідкує ВОЛОНТЕР. Тільки ВІН дає дозвіл на продовження забігу! Учасник, що не виконав штрафні бурпі та продовжив забіг автоматично дискваліфікується! При цьому він не отримує футболки та медалі фінішера. При майбутніх забігах його реєстрація неможлива.

Умови участі у забігах визначаються на матеріальній основі.

Також, учасник, який подолав всі перешкоди, фінішуючи, отримує футболку, а також медаль фінішера.

У забігу ELITE за 1,2 та 3 місце, серед чоловіків та жінок окремо, передбачений кубок.

З особливостями реєстрації можна ознайомитись на сайті http://racenation.com.ua/ або за телефоном (063) 335-81-95.

Запрошуємо Вас до участі у справжньому святі екстриму та фізичного випробування.

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Новини Центру надання адмін. послуг